ثبت نام ترم زمستان "دوره های خلاقانه و المپیادی علوم " موسسه اردوش به صورت آنلاین شروع گردید

December 23rd

موسسه " نوآور اردوش" در ادامه نوآوریهای آموزشی خود جهت بهره مندی دانش آموزان سوم ابتدایی تا یازدهم سراسر کشور از آموزشهای اصولی هدفمند-خلاقانه والمپیادی "دروه های خلاقانه و المپیادی علوم " را توسط اساتید متخصص و  بنام دانشگاهی برگزار می کند .
در این دوره ها دانش آموزان مفاهیم و مباحث  خلاقانه مرتبط  با پایه تحصیلی خود را به صورت مفهومی آموزش می بینند و با حل مسایل خلاقانه علوم  با  نحوه تفکردر حل مسایل علوم  آشنا خواهند شدهمچنین آزمایش های بسیار جالبی جهت درک بهتر دانش آموزان از مفاهیم علوم در نظر گرفته ایم .
این دوره ها با سیستم آموزشی جامع و دانشگاهی "ایلپ" انجام خواهد شد و دانش آموزان قادر خواهند بود به مسایل مطرح شده جواب بدهند و حتی اشکالاتشان را ازاستاد مربوطه بپرسند همچنین هر جلسه تمرین جهت حل در خانه به دانش آموزان داده خواهد شد .
شرکت در این دوره ها علاوه بر افزایش تسلط  دانش آموزان  در علوم دانش آموزان را برای شرکت در مسابقات و المپیادهای علوم (Vanda) آماده خواهد کرد .
شروع دوره ها : هفته اول بهمن
 ثبت نام از طریق سایت موسسه اردوش :
http://erdos.ir/competitions/
جهت اطلاعات بیشتر با شماره های   09030767438 -  04133299962 تماس حاصل نمایید یا از کانال تیزهوشان موسسه (@erdosh) بازدید نمایید.