كلاس ها و كارگاههاي آموزشي موسسه اردوش

۱.موسسه اردوش از چه سالي و با چه اهدافي اقدام به برگزاري كلاسهاي آموزشي كرد؟
شروع فعاليت موسسه اردوش با برگزاري كلاس هاي حضوري عمومي و خصوصي در تهران و تبريز و همچنين برگزاري كارگاه هاي آموزشي كوتاه مدت براي مدارس تيزهوشان در كل كشور بوده است.


۲.كلاس هاي موسسه اردوش در چه زمينه ها و رشته هايي است؟

  • ریاضیات پیشرفته: هوش و حل مسئله برای مقاطع ابتدایی، المپیاد ریاضی، جبر و نظریه اعداد، هندسه، ترکیبیات و گراف برای مقاطع متوسطه 1-2
  • علوم پیشرفته: المپیاد علوم، شیمی ، زیست
  • زبان انگلیسی: زبان عمومی، زبان تخصصی مقاطع مختلف
  • علوم کامپیوتر: آموزش الگوریتم ها، ببراس، برنامه نویسی پایتون، طراحی سایت، ...

۳.تقويم آموزشي كلاسهاي موسسه اردوش به چه ترتيب است ؟

در كلاس هاي ترميك موسسه اردوش چهار ترم درسي را خواهيم داشت كه در سه ترم اول (ترم تابستان -پاييز و زمستان) هر كدام يك سوم مباحث مدنظر تدريس مي شود و ترم بهار جهت جمع بندي كلي دروس و حل مسائل بيشتر در نظر گرفته شده است

۴.هر ترم چند جلسه است و از چه تاريخي شروع ميشود؟

هر ترم ۸جلسه و يك جلسه آزمون خواهد بود كه به صورت هفتگي برگزار مي شود

۵.در كلاس هاي موسسه اردوش چه مطالبي تدريس ميشود؟

تمامي مباحث آموزشي در سطح پيشرفته و جهت آمادگي المپيادهاي مختلف خواهد بود

۶.آيا در كلاس ها از منبع خاصي براي آموزش استفاده ميشود؟

مدرسين باتجربه موسسه با استفاده از منابع مختلف نمونه سوالات متنوع را با توجه به مباحث درسي انتخاب كرده و در قالب تمريناتي به صورت هفتگي به دانش آموزان ارائه مي كنند. اما در صورت نياز ممكن است از يك منبع خاص هم بصورت كمك آموزشي استفاده نمايند.
دانش آموزان هيچ نگراني از بابت دريافت تمرينات كافي نخواهند داشت.

۷.آيا براي شركت در كلاس بايد پيش زمينه درسي داشت؟

از آنجايي كه سطح كلاسها پيشرفته است لذا بهتر است كه دانش آموزان در فهم سريع مطالب در سطح كتاب درسي خود مشكلي نداشته باشند

۸.موسسه اردوش براي دانش آموزان پايه ششم و آمادگي تيزهوشان چه برنامه هايي دارد؟

اردوش از سال ۹۷همزمان با تغيير مواد آزمون تيزهوشان (براساس هوش ها) به برگزاري دوره هاي كامل آمادگي تيزهوشان همت گماشته و براي متقاضيان تيزهوشان برنامهي ويژه دارد كه شامل كلاسها و آزمون هاي شبيه ساز تيزهوشان و دوره هاي جمع بندي است.

۹.آيا تمامي كلاسها به صورت حضوري برگزار ميشود؟

خير – كلاسهاي موسسه اردوش هم به صورت آنلاين و هم حضوري برگزار ميشود. كلاسهاي حضوري بصورت عمومي و نيمه خصوصي (گروههاي ۴- ۲نفره) و خصوصي تشكيل مي شود.

۱۰.نحوه برگزاري كلاس هاي حضوري به چه ترتيب است؟

كلاسهاي حضوري تنها در شعبه تبريز و تهران برگزار مي شود و با توجه به شيوع كرونا تا اطلاع ثانويه كلاسها حضوري فقط به صورت خصوصي و نيمه خصوصي است.

۱۱.آيا موسسه اردوش كلاس هاي آنلاين هم برگزار ميكند؟

از سال ۱۳۹۷سامانه آموزش مجازي اردوش راه اندازي شده و بيش از ۳سال است كه كلاسها به صورت آنلاين براي دانش آموزان سراسر كشور در حال برگزاري است. با شيوع كرونا تمامي كلاسهاي عمومي حضوري نيز به صورت آنلاين انجام ميگيرد و برگزاري كلاسهاي آنلاين بعد از پايان پاندمي هم همچنان ادامه خواهد داشت و در آينده منتظر خدمات ويژه موسسه براي دانش آموزان كلاسهاي آنلاين باشيد

۱۲.نحوه برگزاري كلاسهاي آنلاين به چه صورت است؟

كلاسهاي آنلاين موسسه از طريق سامانه آموزش مجازي اردوش و با نرم افزارهاي ADOBE CONNECTو ZOOMپوشش داده ميشود.

۱۳.چگونه ميتوان از شروع ثبت نام كلاسها اطلاع پيدا كرد؟

شروع ثبت نام هر ترم از طريق فضاي مجازي و همچنين در سايت موسسه اعلام ميگردد. تقويم آموزشي موسسه به صورت زير است.

1 

۱۴.نحوه ثبت نام كلاسهاي حضوري و آنلاين چگونه ميباشد؟

جهت ثبت نام كلاسهاي آنلاين به سايت erdosonline.irمراجعه فرماييد و يا با شماره هاي مستقيم موسسه تماس بگيريد تا همكاران ما شما را راهنمايي كنند.

۱۵.آيا قبل از ثبت نام ميتوان از نحوه تدريس و محتواي درسي كلاسها آگاه شد؟

اين امكان وجود دارد كه يك جلسه از فيلم كلاسهاي ترميك موسسه در اختيار افراد قرار گيرد تا از نحوه تدريس مباحث قبل از ثبت نام نهايي اطلاع يابند.

۱۶.نحوه ورود به كلاس بعد از ثبتنام نهايي چگونه است؟

دانش آموزان بعد از ثبتنام نهايي و دو روز قبل از شروع كلاسها در گروه هاي واتس اپي مخصوص كلاس خود عضو شده و اطلاع رساني در مورد كلاسها در گروه انجام مي شود.

۱۷.آيا بعد از شروع ترم ميتوان به كلاس ها ملحق شد؟

در هر جلسه از كلاسها مباحث جداگانه اي تدريس ميشود كه اين مزيت را ايجاد ميكند كه دانش آموزان از ميانه ترم هم مي توانند به كلاسها محلق شوند و همچنين فيلم و پاورپوينت و تمرينات جلسات قبل هم در اختيار دانش آموز قرار ميگيرد.

۱۸.نحوه ارزيابي در پايان هر ترم به چه صورت است؟

در پايان هر ترم يك آزمون از مباحث گفته شده برگزار مي شود تا هم دانش آموزان مروري بر مطالب گفته شده داشته باشند و هم اوليا از ميزان يادگيري فرزند خود در طول ترم اطلاع يابند.

۱۹.خدمات پشتيباني كلاسها در طول ترم به چه ترتيب است؟

پشتيبان آموزشي موسسه در طول ترم نحوه، حضور در كلاس و انجام تكاليف دانش آموزان را رصد ميكند. همچنين پل رابط ميان دانش آموزان و مديريت در مورد نحوه برگزاري كلاسها است. تمامي اين خدمات بصورت رايگان انجام ميگيرد.

۲۰.براي استفاده از خدمات اختصاصي مشاوره و برنامه ريزي دروس بايد چه كار كرد؟

دانش آموزاني كه نياز به برنامه ريزي درسي و يا پيگيري امور درسي دارند مي توانند از مشاوره خصوصي موسسه استفاده نمايند. كه البته داراي هزينه مي باشد. براي ثبت وقت مشاوره مي توانيد با همكاران ما تماس بگيريد

۲۱.آيا موسسه اردوش جهت برگزاري كلاسها درشهرهاي مختلف نمايندگي دارد؟

در حال حاضر كلاسهاي اردوش تنها بصورت انلاين و از طريق دفتر مركزي برگزار مي شود بقيه نمايندگان شهرهاي مختلف تنها براي برگزاري مسابقات با موسسه همكاري دارند.

۲۲.چگونه مدارس و آموزشگاه هاي مختلف در سطح كشور مي توانند از خدمات كلاسهاي آنلاين موسسه اردوش استفاده نمايند؟

تمامي مدارس وآموزشگاه هاي سطح كشور مي توانند با شرايط خاص دانش آموزان خود را براي شركت در كلاس ها معرفي نمايند و يا از خدمات ويژه كلاس ها شامل سفارش سازي نوع كلاس با توجه به سطح دانش آموزان و يا آموزش براي آمادگي مسابقات خاص استفاده نمايند. كافي است با ما تماس بگيريد.

كارگاه هاي آموزشي كوتاه مدت

۲۳.چه تفاوتي ميان برگزا ري كارگاهها با كلاسهاي موسسه اردوش است؟

در كلاس هاي ترميك موسسه اردوش مباحث براساس سرفصل هاي كتاب درسي به صورت پيشرفته تدريس خواهد شد ودر هر جلسه يك مبحث جداگانه و مجزا مورد بحث قرار مي گيرد . سپس از همان مبحث مسايل مربوط به المپياد هاي مختلف حل خواهد شد مزيت اين روش اين است كه دانش آموزان به مرور با مطالب درسي آشنا شده و بر تك تك مباحث تسلط مي يابند.


اما دانش آموزان بايد همزمان توانايي حل سوالات مختلف در زماني كوتاه را در ذهن سامان دهي كرده و پاسخ دهند. لذا موسسه اردوش با ارايه كارگاه هاي آموزشي اين توانايي را در دانش آموزان ارتقا مي بخشد. بدين ترتيب كه در هر جلسه از كارگاه ها نمونه سوالات يك مسابقه جهاني بررسي مي شود و نكات مربوط به هر سوال به طور كامل توضيح داده خواهد شد. لذا دانش آموزان در يك جلسه با مباحث متنوع روبرو مي شوند. مثلا حل نمونه سوالات مسابقات Xمزيت اصلي اين نوع روش اين است كه توانايي درك دانش آموزان را از مباحث متنوع و تركيبي بالا برده و آنها را براي شركت در رقابت هاي جهاني آماده مي سازد.
بسياري از دانش آموزان همزمان در كارگاه ها و كلاس هاي ترميك شركت مي كنند

۲۴.كارگاه ها در چه تايمي از سال برگزار ميشوند؟

به طور معمول دو ماه قبل از برگزاري هر كدام از مسابقات كارگاه فشرده حل سوالات مسابقه را خواهيم داشت كه در كانال هاي ارتباطي ما اطلاع رساني مي شود.