آموزش مجازي

موسسه "نوآور اردوش" در ادامه نوآوری های خود از سال 1397 اقدام به برگزاری "دروه های مجازی خلاقانه و المپیادی"  در دروس مختلف بر پایه مباحث پیشرفته کتب درسی پایه اول تا یازدهم با بهره گیری از اساتید متخصص و بنام دانشگاهی کرده است.
در این دوره ها دانش آموزان مفاهیم و مباحث خلاقانه مرتبط  با پایه تحصیلی خود را به صورت مفهومی آموزش می بینند و با طرح و حل مسایل پیشرفته و تکنیکال با نحوه تفکردر حل مسایل  مختلف و شیوه های درک عمیق دروس آشنا خواهند شد.
این دوره ها با سیستم آموزشی جامع و دانشگاهی "ADOBE CONNECT" , و همچنین لینک اختصاصی "ZOOM " انجام خواهد شد و دانش آموزان قادر خواهند بود به مسایل مطرح شده جواب بدهند و حتی اشکالات خود را از استاد مربوطه بپرسند و در ادامه تمرینات هر جلسه را در منزل حل کرده برای استاد مربوطه ارسال نمایند. در پایان ترم آزمون کلاسی از دانش آموزان گرفته می شود که  به عنوان یک ارزیابی از بازده کلاس به شمار می رود.

در طول ترم اساتید و تیم پشتیبانی کلاس ها و سایت همواره در دسترس دانش آموزان قرار دارند تا مشکلات و موارد مختلف را پاسخگو باشند.
شرکت در این دوره ها علاوه بر افزایش تسلط دانش آموزان در دروس و توانایی حل مساله - دانش آموزان را برای شرکت در مسابقات و المپیادهای ریاضی , علوم و زبان انگلیسی  آماده خواهد کرد.

جهت اطلاع از دوره های آموزشی موسسه روی عناوین زیر کلیک نمایید.