آزمونهای شیبه ساز تیزهوشان 1401

آزمون های شبیه ساز تیزهوشان

آزمون آزمایشی چیست و آیا لازم است؟

آزمون آزمایشی چیزی فراتر از یک آزمون چند هفته یکبار است و می توان گفت هر دانش آموزی که هدفی مشخص دارد و می داند برای چه میخواند،آزمون آزمایشی یک سنگ محک جدی برای اوست و می تواند درس های بسیار جدی به او بیاموزد؛ مشروط به اینکه بداند و بتواند از آن استفاده کند.

چه آزمونی استاندارد است؟و . . .

برای اینکه آزمون استاندارد را شناخت،لازم است یک معیار قرار داد.و آن معیار هم تنها و تنها یک چیز است:آزمون تیزهوشان رسمی
یعنی اگر می خواهیم آزمون آزمایشی استاندارد را بشناسیم آن را با آزمون اصلی تیزهوشان مقایسه کنیم؛ هم ازجنبه سوالات و هم شرایط .یعنی سوالات آزمون آزمایشی هرچقدر جدی تر و نزدیکتر به سوالات تیزهوشان باشد،سطح کیفی بهتری دارد و بالعکس.

موسسه نوآور اردوش بعد چندین دوره آزمون آزمایشی موفق در سال های گذشته اینبار با هدفی گسترده تر در نظر دارد از ابتدای فروردین ماه 1401 هر ماه یک آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان تیزهوشان پایه ششم و نهم به صورت جداگانه برگزار نماید.

برنامه آزمون های جامع شبیه ساز تیزهوشان پایه ششم 1401:

با توجه به استقبال هر ساله داوطلبان آزمون تیزهوشان از آزمون های آزمایشی موسسه اردوش , امسال برای پنجمین سال متوالی دو آزمون شبیه ساز تیزهوشان برای ارزیابی داوطلبان طراحی شده است که برنامه آن در زیر قابل مشاهده است.

داوطلبان گرامی می توانند با استفاده از فرم های ثبت نام که در پایین همین صفحه داده شده است نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید. هر کدام از داوطلبان می توانند آزمون ها را به صورت یک مرحله ای یا پکیج (دو مرحله) انتخاب نمایند.

  • نمونه سوالات و پاسخ تشریحی هر کدام از آزمون ها بعد از اتمام آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت (از طریق وات ساپ ارسال می شود).
  • همچنین کارنامه آزمون نیز تا سه روز  بعد از آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد(از طریق وات ساپ ارسال می شود).

  • سوالات مسابقه در دو دفترچه 60 سوالی و 40 سوالی دقیقا شبیه آزمون تیزهوشان در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. 

آخرین مهلت ثبت نام 20 اردیبهشت 1401

  • جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات می توانید در وات ساپ  به شماره زیرپیام بدید. 
  •  04133352001 -09029377438