کارگاه هاي آنلاين اردوش

کارگاه هاي آموزشي اردوش :

یادگیری در طول مدت زندگی کلید موفقیت و رشد فردی هر شخص است. امروزه راه‌های بی‌شماری برای یادگیری‌های تخصصی وجود دارد. ابزارهای اطلاعاتی متعددی مانند کتاب‌ها، مجله‌ها و سي دي هاي آموزشي برای فراگیری مهارت‌های جدید مورد استفاده قرار مي گيرند! 

 اما هيچ کدام از موارد فوق نميتواند مهارت تعامل و تبادل اطلاعات را به دانش آموزان ياددهد که خود شکاف بزرگي رو در روند يادگيري افراد ايجاد مي کند. شرکت در کلاس ها و کارگاه هاي آنلاين اردوش يک فرصت استثنايي براي همه افرادي است که تمايل دارند لذت يادگيري جند جانبه را امتحان کنند .به اين صورت که با تعامل و ارتباط مستقيم و مستمر با مدرس و ديگر دانش آموزان به بررسي راه هاي متفاوت حل مسائل بپردازند. خصوصا که اگر نياز دارند که در مدت زمان کوتاه بر مطالب گسترده اي تسلط پيدا کنند کارگاه هاي حل مساله اردوش بهترين راه کار خواهد بود.

مزيت هاي شرکت در کارگاه هاي آنلاين اردوش :

مشارکت و تعامل دوطرفه : شما در يک فرآيند مشارکتی شرکت مي کنید که امکان بحث و گفتگوی گسترده و شیوه های پرسش و پاسخ را فراهم  مي کند.

ايجاد ذهن پويا :  تمرکز کارگا هاي موسسه اردوش بر فرآيند ايجاد ذهن خلاق پايه گذاري شده به نحوي که دانش آموزان با ارايه راه حل هاي متفاوت و گاها منحصر به فرد ذهن خوذ را به چالش مي کشند و توانايي تفکر چند جانبه را تقويت مي کنند. 

تدريس سوال محور : روند کارگاهاي بر بررسي مسائل از مباحث مختلف در يک جلسه است و با توجه به نکات هر سوال , مباحث تدريس يا مرورمي گردد که سبب مي شود دانش آموزان براي رويارويي با سوالات متنوع در تايم کوتاه آماده شوند و ذهن بتواند بررسي سوالات مختلف را به صورت همزمان مديريت نمايد.  

تمرين و تسلط: در کارگاه هاي آنلاين موسسه شما به اندازه کافي و حتي بيشتر تمرين و تلکيف دريافت مي کنيد تا بر مباحث ارايه شده تسلط کافي پيدا کنيد.

همراهي و پشتيباني :  پشتيبان هاي موسسه به طور مستمر پيگير روند آموزش شما خواهند بود و شما رو در اين راه همراهي مي کنند.

موسسه نوآور ادوش در فواصل مختلف در طول سال و با توجه به نياز دانش اموزان به ارايه کارگاهاي متنوع مي پردازد .

(کارگاه های زمستان 1402)

کارگاه آمادگی المپیاد ریاضی ساسمو 2024 (کلیک کنید)


کارگاه آمادگی المپیاد علوم وندا 2024 (کلیک کنید)

براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره 09030767438 - 04133352001  در تايم اداري تماس حاصل فرماييد.