مسابقات بين المللي موسسه اردوش

سوالات مشترك درباره همه مسابقات اردوش

۱.موسسه اردوش از چه سالي به برگزاري مسابقات بين المللي روي آورد؟

شروع برگزاري مسابقات بين المللي از سال ۹۷با المپياد رياضي آسيايي رقم خورد. كه در سال اول بيش از ۱۰۰۰نفر در كمتر از ۳ هفته در اين مسابقات ثبت نام و شركت نمودند.

۲.هدف از برگزاري مسابقات بين المللي در ايران چيست؟

جهان امروز نيازمند افرادي است كه در گرايش هاي مختلف براي بدست آوردن شغل مناسب و حرفه اي در سطح جهاني رقابت كنند. در اين حال بايد با متخصصيني از كشورهاي ديگر رقابت كنند و دانش خود را براي انتساب در شغل مورد نظر به اثبات برسانند. اين كار نيازمند آن است كه از دوران نوجواني آماده شده و با سطح علمي دانش آموزان در ديگر كشور ها آشنا شوند و خود را ارزيابي نمايند. موسسه اردوش با برگزاري مسابقات معتبر جهاني اين فرصت استثنايي را در اختيار دانش آموزان اين مرز و بوم قرار داده است.

۳.موسسه اردوش نماينده انحصاري چه مسابقاتي در ايران است؟

  • مسابقات المپیاد ریاضی آسیایی ساسمو SASMO
  • مسابقات المپیاد ریاضی دانشگاه ایلینویز AMO
  • مسابقات المپیاد علوم آسیایی وندا VANDA
  • مسابقات المپیاد خلاقیت (تفکر طراحی کامپیوتری-ببرانس) DRCT
  • مسابقات بین المللی زبان انگلیسی KGL
  • مسابقات المپیاد ریاضی نوجوانان آسیا IJMO (مرحله نهایی مساببقه SASMO
  • مسابقات المپیاد ریاضی سنگاپور سیموک SIMOC

۴.ويژگي منحصر بفرد مسابقات اردوش نسبت به ديگر مسابقات بين المللي كه در ايران برگزار مي شود چيست؟

بارزترين ويژگي مسابقات ...., SASMO –VANDA- DRCT در اين است كه مرحله اول اين مسابقات بصورت آسيايي است و برخلاف مسابقات رايج ديگر, نتايج داوطلبان در مرحله اول هم با همه داوطلبان در جهان مقايسه شده و رتبه هاي آنها بصورت جهاني اعلام مي شود. نتايج مرحله اول هم در سايت رسمي مسابقات اعلام مي گردد.

۵.تقويم برگزاري مسابقات بين المللي به چه صورت است؟

2

۶.نحوه اطلاع رساني در مورد ثبت نام و برگزاري مسابقه چگونه است؟

پوستر و بروشور اطلاعات مسابقه هر سال از ابتداي دي ماه در اختيار مدارس و آموزشگاه ها و همچنين نمايندگان ما در سراسر كشور قرار خواهد گرفت.
تمامي دانش آموزان ازطريق مراجعه به سايت رسمي ما و يا ازطريق كانال هاي ارتباطي در فضاي مجازي مي توانند از نحوه و زمان ثبت نام مسابقه آگاهي پيدا كنند.

۷.متقاضيان از چه طريقي مي توانند در مسابقات بين المللي ثبت نام كنند؟

بعد از اعلام شروع ثبت نام, متقاضيان مي توانند با مراجعه به سايت erdos.irبه صورت انفرادي ثبت نام نمايند. همچنين مدارس و آموزشگاه ها ميتوانند دانش آموزان خود را به صورت گروهي براي مسابقات ثبت نام كنند كه براي اين كار در قسمت ثبت نام گروهي ليست دانش آموزان را وارد كرده و هزينه را بصورت جمعي واريز مي نمايند.

.۸.نحوه اطلاع رساني براي مسابقه بعد از ثبت نام چگونه خواهد بود؟

بعد از اتمام زمان ثبت نام داوطلبان بسته به نوع مسابقه و پايه تحصيلي خود در گروه هاي واتس آپي عضو شده و اطلاع رساني جامع در مورد مسابقه در گروه خدمتشان ارايه مي گردد.

۹.چگونه مي توان به يك نمونه از سوالات سالهاي قبل مسابقات دست پيدا كرد؟

طرح درس همه ي مسابقات و نمونه سوالات ۲۰۲۰در سايت www.erdos.ir قسمت مسابقات بين المللي مرحله اول موجود است.

۱۰.نحوه برگزاري مسابقات چگونه است؟

قبل از شيوع كرونا مسابقات مرحله اول تماما حضوري و در مراكز استانها در سراسر كشور برگزار شد. اما در هنگام پاندمي طي دو سال گذشته بصورت آنلاين از طريق سايت رسمي مسابقات در سنگاپور با پشتيباني و مراقبت زنده از طرف سنگاپور و ايران بطور همزمان برگزار مي گردد.

۱۱.آيا موسسه اردوش براي برگزاري مسابقات بين المللي در شهرهاي مختلف نمايندگي دارد؟

خوشبختانه در دو سال اخير موسسات و آموزشگاه هاي مختلف از سراسر كشور تفاهم نامه هايي را جهت برگزاري مسابقات مختلف با موسسه اردوش تنظيم كرده اند و در حال حاضر اردوش در اكثر مراكز استانها داراي نمايندگي فعال مي باشد.

۱۲.مدارس و آموزشگاهها چگونه ميتوانند در زمينه برگزاري مسابقات با موسسه اردوش همكاري نمايند؟نحوه اطلاع رساني در مورد شروع ثبت نام مسابقات به چه شكل است؟

تمامي مديران و موسسان مراكز مختلف كه تمايل به همكاري با موسسه اردوش را دارند مي توانند فرم همكاري را در سايت erdos.ir پرنمايند و يا با همكاران ما در موسسه تماس بگيرند. درخواست شما عزيزان بررسي و نتيجه خدمت شما اعلام مي گردد. همچنين مديران محترم مي توانند تمامي اطلاعات موسسه و بروشور مسابقات و كلاسها را از همكاران ما در موسسه بخواهند تا در اسرع وقت در اختيار آنها قرار بگيرد.

۱۳.نمايندگي برگزاري مسابقه ساسمو در شهر ما كدام آموزشگاه است؟

براي اطلاع از نمايندگي مسابقات در شهر خود با ما تماس بگيريد

۱۴.مسابقات در يك سال چند بار برگزار مي شود؟

تمامي مسابقات بصورت سالانه و تنها يك بار در سال برگزار مي شود.